XC6129N46F9R-G
MFR.Part #
XC6129N46F9R-G
JLCPCB Part #
C2456515
Package
UDFN-4(1x1)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 4.6V 50us Active Low Open Drain Voltage Detector UDFN-4(1x1) Supervisor and Reset ICs ROHS