XC6129C25F9R-G
MFR.Part #
XC6129C25F9R-G
JLCPCB Part #
C2456691
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V~6V 2.5V 50us Active Low Push-pull Voltage Monitor XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS