TY500-5.08-03P-14-03
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
TY500-5.08-03P-14-03
JLCPCB Part #
C22387836
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 12~24 18A 1x3P 250V 3 3P 5.08mm Green M2.5 Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS