TY135T-10.16-02P-14-00
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
TY135T-10.16-02P-14-00
JLCPCB Part #
C22387827
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-30℃~+120℃ 1 10 10.16mm 1x2P 2 2P 57A 6~20 750V Green M4 Plugin,P=10.16mm Screw Terminal Blocks ROHS