GF063P1-B504
MFR.Part #
GF063P1-B504
JLCPCB Part #
C128086
Package
插件,6.8x6.8mm
Description
500kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% 插件,6.8x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS