G43BT-B504
Extended
Manufacturer
Tokyo Cosmos Elec
MFR.Part #
G43BT-B504
JLCPCB Part #
C128151
Package
SMD-3P,5x4.5mm
Description
250mW 500kΩ ±100ppm/℃ ±20% SMD-3P,5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS