GF063P1-B204
Extended
Manufacturer
Tokyo Cosmos Elec
MFR.Part #
GF063P1-B204
JLCPCB Part #
C128085
Package
插件,6.8x6.8mm
Description
200kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% 插件,6.8x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS