GF063P1-B503
MFR.Part #
GF063P1-B503
JLCPCB Part #
C128083
Package
插件,6.8x6.8mm
Description
500mW 50kΩ ±100ppm/℃ ±20% 插件,6.8x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS