CI20S65D3L2
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
CI20S65D3L2
JLCPCB Part #
C967715
Package
TO-247-2
Description
1.45V@20A 20A 2uA@650V 650V Independent TO-247-2 SiC Diodes ROHS