SUM110P06-08L-E3
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
SUM110P06-08L-E3
JLCPCB Part #
C5364638
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 10.2nF 110A 180nC@10V 250W 3V 5.5mΩ@10V 60V 840pF TO-263 MOSFETs ROHS