TS12A4515PE4
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TS12A4515PE4
JLCPCB Part #
C3657710
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+85℃ 1 100ns 1:1 20Ω 2V~12V 475MHz 80ns PDIP-8 Analog Switches, Multiplexers ROHS