TS12A4515D
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TS12A4515D
JLCPCB Part #
C2866840
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 120ns 19pF 1:1 2V~12V 50Ω 520MHz 80ns SOIC-8 Analog Switches, Multiplexers ROHS