LM4132DMFX-1.8/NOPB
MFR.Part #
LM4132DMFX-1.8/NOPB
JLCPCB Part #
C2157267
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.8V 100uA 170uVp-p 2.2V~5.5V 20mA 20ppm/℃ Fixed Series ±0.4% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS