TMUX1108PWR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TMUX1108PWR
JLCPCB Part #
C1021800
Package
TSSOP-16-175mil
Description
-2.5V~2.5V、1.08V~5.5V -40℃~+125℃ 1 19ns 2.5Ω 20ns 8:1 90MHz TSSOP-16-175mil Analog Switches, Multiplexers ROHS