TLV9004QDRQ1
MFR.Part #
TLV9004QDRQ1
JLCPCB Part #
C2878640
Package
SOIC-14
Description
-2.75V~-900mV、900mV~2.75V -40℃~+125℃ 1.85mV 1.8V~5.5V 1MHz 2V/us 2pA 30nV/√Hz@1kHz 4 40mA 5pA 600nV/℃ 60uA 95dB 9V Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output SOIC-14 Operational Amplifier ROHS