TLV9002IDSGR
MFR.Part #
TLV9002IDSGR
JLCPCB Part #
C2876157
Package
WSON-8(2x2)
Description
-2.75V~-900mV、900mV~2.75V -40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 1MHz 2 27nV/√Hz@1kHz 2V/us 2pA 400uV 40mA 5.5V 5pA 600nV/℃ 60uA 77dB Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output WSON-8(2x2) Operational Amplifier ROHS