TLV27L1CDBVR
MFR.Part #
TLV27L1CDBVR
JLCPCB Part #
C2868527
Package
SOT-23-5
Description
-8V~-1.35V、1.35V~8V 0℃~+70℃ 1 1.1uV/℃ 160kHz 16V 1pA 1pA 2.7V~16V 400uA 500uV 60V/ms 7uA 86dB 89nV/√Hz@1kHz Rail-to-Rail Output SOT-23-5 Operational Amplifier ROHS