TL5001CDG4
MFR.Part #
TL5001CDG4
JLCPCB Part #
C1530377
Package
SOIC-8
Description
-20℃~+85℃@(TA) 1 3.6V~40V 500kHz No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS