TL5001AQDR
MFR.Part #
TL5001AQDR
JLCPCB Part #
C2657932
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 3.6V~40V 500kHz Boost、Buck、Flyback Buck、Boost、Buck-Boost No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS