TL4051C12IDBZT
MFR.Part #
TL4051C12IDBZT
JLCPCB Part #
C2157682
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.225V 12mA 20uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.5% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS