TL4050A25IDBZT
MFR.Part #
TL4050A25IDBZT
JLCPCB Part #
C2157047
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃ 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ 60uA Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS