SNJ54AC11000FK
MFR.Part #
SNJ54AC11000FK
Description
-40℃~+85℃ 100mV、360mV、440mV 11.1ns@3.3V,50pF 2 2.1V、3.15V、3.85V 2.58V、2.9V、3.94V、4.4V、4.94V、5.4V 24mA 24mA 3V~5.5V 4 40uA 74AC 900mV、1.35V、1.65V NAND Gate - Logic Gates