SN74F622DW
MFR.Part #
SN74F622DW
JLCPCB Part #
C3756023
Package
SOIC-20
Description
0℃~+70℃ 10.6ns@5V,50pF 100uA 4.5V~5.5V 64mA 74F 8 Bidirectional Open Collector SOIC-20 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers