SN74F574DWR
MFR.Part #
SN74F574DWR
JLCPCB Part #
C2872393
Package
SOIC-20-300mil
Description
0℃~+70℃ 1 100MHz 24mA 2ns 2ns 3mA 4.5V~5.5V 6.1ns@5V,50pF 74F Series 8 D-Type Rising Edge Tri-State SOIC-20-300mil Flip Flops ROHS