SN74F378D
MFR.Part #
SN74F378D
Description
0℃~+70℃ 1 110MHz 1mA 1ns 20mA 4.5V~5.5V 4.5ns@5V,50pF 5ns 6 74F Series D-Type Rising Edge Synchronous - Flip Flops