SN64BCT244DW
MFR.Part #
SN64BCT244DW
JLCPCB Part #
C1548869
Package
SOIC-20-300mil
Description
-40℃~+85℃ 1 10mA 15mA 4.5V~5.5V 64mA 8 BCT Tri-State Unidirectional SOIC-20-300mil Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS