RURU15080
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RURU15080
JLCPCB Part #
C4990312
Package
TO-218
Description
1.9V@150A 150A 200ns 500uA@800V 800V TO-218 Avalanche Diodes