RURU10060
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RURU10060
JLCPCB Part #
C17397475
Package
TO-218
Description
-65℃~+175℃ 1.6V@100A 100A 100ns 600V TO-218 Fast Recovery / High Efficiency Diodes