RFM15N05L
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RFM15N05L
JLCPCB Part #
C3281768
Package
TO-3
Description
1 N-channel 140mΩ@5V 15A 200pF 2V 50V 900pF N-Channel TO-3 MOSFETs