RFM12P08
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RFM12P08
JLCPCB Part #
C3291253
Package
TO-3
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5nF 100W 12A 300mΩ@10V 4V 80V P-Channel TO-3 MOSFETs