RFA100N05E
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RFA100N05E
JLCPCB Part #
C3280377
Package
TO-218-5
Description
1 N-channel 100A 230nC@10V 4V 50V 8mΩ@10V N-Channel TO-218-5 MOSFETs