54F373LMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F373LMQB
JLCPCB Part #
C3755191
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1 24mA 3mA 4.5V~5.5V 54F 8 Tri-State LCC-20(8.9x8.9) Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers