REG104FA-3.3/500
MFR.Part #
REG104FA-3.3/500
JLCPCB Part #
C2877281
Package
DDPAK-5(TO-263-5)
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 1.7mA 15V 1A 3.3V 33uVrms 400mV@(1A) 65dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DDPAK-5(TO-263-5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS