OPA4227UA/2K5
MFR.Part #
OPA4227UA/2K5
JLCPCB Part #
C529291
Package
SOIC-14
Description
-18V~-2.5V、2.5V~18V -40℃~+85℃ 10nA 10nA 138dB 2.3V/us 36V 3nV/√Hz@1kHz 4 4.2mA 600nV/℃ 75uV 8MHz SOIC-14 Operational Amplifier ROHS