OPA2170AIDSGR
MFR.Part #
OPA2170AIDSGR
JLCPCB Part #
C2867899
Package
WSON-8-EP(2x2)
Description
-18V~-1.35V、1.35V~18V -40℃~+125℃ 1.2MHz 110uA 120dB 15pA 17mA 19nV/√Hz@1kHz 2 2.7V~36V 250uV 300nV/℃ 36V 400V/ms 8pA Rail-to-Rail Output WSON-8-EP(2x2) Operational Amplifier ROHS