MUX36S16IPW
MFR.Part #
MUX36S16IPW
JLCPCB Part #
C1546387
Package
TSSOP-28
Description
-40℃~+125℃ 10V~36V 145ns 16 230Ω 89ns TSSOP-28 Analog Switches, Multiplexers ROHS