LT1009CLPE3
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LT1009CLPE3
JLCPCB Part #
C1575422
Package
TO-92-3
Description
0℃~+70℃@(Ta) 10mA 2.5V 25ppm/℃ Fixed Parallel TO-92-3 Voltage Reference ROHS