LMZ35003RKGR
MFR.Part #
LMZ35003RKGR
JLCPCB Part #
C486054
Package
QFN-41(9x11)
Description
-40℃~+85℃ 1 2.5A 2.5V~15V 400kHz~1MHz 7V~50V Adjustable Buck Built-in No QFN-41(9x11) DC-DC Converters ROHS