LMZ34002RKGR
MFR.Part #
LMZ34002RKGR
JLCPCB Part #
C882788
Package
QFN-41(9x11)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2A 3V~17V 4.5V~40V 800kHz Adjustable Buck-Boost Built-in No QFN-41(9x11) DC-DC Converters ROHS