LMZ23605TZ/NOPB
MFR.Part #
LMZ23605TZ/NOPB
JLCPCB Part #
C2867731
Package
TO-PMOD-7
Description
-40℃~+125℃ 1 10.16mm 13.77mm 4.57mm 5A 6V~36V 800mV~6V 81.5% 812kHz 9mVp-p Buck Short Circuit Protection、Overheat protection、Over Current Protection TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS