LMZ22003TZE/NOPB
MFR.Part #
LMZ22003TZE/NOPB
JLCPCB Part #
C2862564
Package
TO-PMOD-7
Description
-40℃~+125℃ 1 2.6mA 3A 6V~20V 800mV~6V 812kHz 92% 9mVp-p Step-down type TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS