LMZ14203TZE-ADJ/NOPB
MFR.Part #
LMZ14203TZE-ADJ/NOPB
JLCPCB Part #
C2861801
Description
-40℃~+125℃ 1 25uA 3A 6V~42V 800mV~6V 8mVp-p 92% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection ±1.5% TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS