LM4050CIM3X-2.5
MFR.Part #
LM4050CIM3X-2.5
JLCPCB Part #
C3680695
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.5% SOT-23-3 Voltage Reference