LM4050AIM3X-2.5
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4050AIM3X-2.5
JLCPCB Part #
C3680669
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference