LM4040BIM3X-2.5
MFR.Part #
LM4040BIM3X-2.5
JLCPCB Part #
C3679757
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±0.2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS