LM3670MFX-1.2
MFR.Part #
LM3670MFX-1.2
JLCPCB Part #
C3193096
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2V 1MHz 2.5V~5.5V 350mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-23-5 DC-DC Converters