LM3480IM3-3.3
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM3480IM3-3.3
JLCPCB Part #
C139332
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V@(100mA) 100mA 2mA 3.3V 30V Fixed Over Current Protection、ESD Protection、Enable Positive SOT-23 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS