OPA2132UA/2K5
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
OPA2132UA/2K5
JLCPCB Part #
C181975
Package
SOIC-8
Description
-18V~-2.5V、2.5V~18V -40℃~+85℃ 10uV/℃ 2 20V/us 2pA 36V 4.8mA 40mA 500uV 50pA 8MHz 8nV/√Hz@1kHz 96dB SOIC-8 FET Input Amplifiers ROHS