LM3411N-3.3
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM3411N-3.3
JLCPCB Part #
C3679917
Package
MDIP-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 150uA 15mA 20V 3.3V 50uVrms Fixed Parallel ±1% MDIP-8 Voltage Reference