LM285MX-2.5
MFR.Part #
LM285MX-2.5
JLCPCB Part #
C3679996
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 120uVrms 150ppm/℃ 2.5V 20mA Fixed Parallel ±1.5% SOIC-8 Voltage Reference